Genotropin 12 mg 36 IU

0
(0)
0 1097
95£
Stokta var
New
PFIZER GENOTROPİN 12MG(36IU) HGH KALEM

 Genotropin GoQuick, İnsan Büyüme Hormonu [somatropin rDNA kökenli] içeren bir kalem cihazıdır.  Liyofilize toz ve steril enjeksiyon solüsyonunu ayrı bölmelerde bir arada içerir ve kullanımdan önce otomatik olarak kalem içinde karıştırılır.  Genotropin HGH, E. coli'den türetilmiştir ve vücutta üretilen doğal hormonla aynıdır.  Genotropin GoQuick, HGH kullanmak için çok uygun bir cihazdır.  7 uygulamaya hazır cihaz içeren karton kutularda gelir ve çeşitli güçlerde mevcuttur.

 Somatropin, insan büyüme hormonunun bir şeklidir.  HGH, kemiklerin ve kasların büyümesi için önemlidir ve doğal HGH'den yoksun çocuklar ve yetişkinlerde ve kronik böbrek yetmezliği, Noonan sendromu, Turner sendromu, Prader-Willi sendromu, doğumda boy kısalığı olanlarda büyüme geriliğini tedavi etmek için kullanılır.  yetişememe ve diğer nedenler.  Somatropin, AIDS'li kişilerde ciddi kilo kaybını önlemek veya kısa bağırsak sendromunu tedavi etmek için de kullanılır.

 HGH, beyinde ve diğer organlarda sağlıklı dokuların korunmasına, inşa edilmesine ve onarılmasına yardımcı olur.  Bu hormon, bir yaralanmadan sonra iyileşmeyi hızlandırmaya ve egzersiz sonrası kas dokusunu onarmaya yardımcı olabilir.  Bu, kas kütlesi oluşturmaya, metabolizmayı hızlandırmaya ve yağ yakmaya yardımcı olur.  HGH'nin ayrıca cildin kalitesine ve görünümüne fayda sağladığı söylenir.

 Nasıl kullanılır?

 Yağ kaybı ve Yaşlanma karşıtı faydalar için yatmadan önce günde 3-4iu alın.

 Yatmadan önce günlük 5-10iu kas kütlesi kazanmak ve yağ kaybı için.

 Genotropin Büyüme Hormonunun Faydaları;

 Kas büyümesini teşvik eder
 Anti-katabolik etki - kas yıkımını engeller
 Vücut yağını azaltır
 Enerji kullanımını düzenler
 Yara iyileşmesini hızlandırır
 Gençleştirici etkisi vardır
 İç organların yeniden büyümesini uyarır (yaşla körelir)
 36 yaşına kadar (büyüme bölgeleri kapanırken) gençlerde kemik büyümesini teşvik eder ve büyümeyi artırır, kemikleri güçlendirir
 Kan şekeri seviyelerini artırır
 Bağışıklık sistemini güçlendirir
 Yaşlanma karşıtı.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.