Danabol Balkan 10 mg

0
(0)
1 858
30£
Stokta var
New

Balkan pharma urunlerini alttaki web Sitesinden  orjinal check code unu girerek orjinallik testing yapiniz lutfen

https://b-p.mdDanabol, hızlı ve etkili bir oral hacim gücü steroididir. Kalsiyum kütlesi üzerinde çok iyi bir etkiye sahiptir. Tıpta metabolizmayı güçlendirmek ve protein üretimi gerektiren hastalıkların tedavisine destek olmak için kullanılır. Hacim-kuvvette çok etkilidir. Kullandıktan sonra etkisini kısa sürede fark etmeye başlıyorsunuz. Östrojenden bile östrojene dönüşerek. Vücutta su toplar ve kanla hızla karışarak iyi bir güç ve hacim verir.

BALKAN PHARMA DANABOL 10MG 50 TABLET

 (DİANABOL, METHANDIENONE,METAN)

Balkan Pharma ürünlerinin orjinalliğini ürünler üzerinde bulunan seri kod ile https://b-p.md/ adresinden doğrulayabilirsiniz.

Balkan pharma yenilenen seride kutular 100 tabletliktir fakat 50 tablet olarak satın almak isteyenler çoğunlukta olduğu için 50 tablet olarak listelenmiştir.

Balkan Pharma danabolün güncellenmiş kutu,tablet ve blisteri ile en son sürümüdür.  

Danabol hızlı ve etkili oral hacim kuvvet steroidtir.Kalsiyum kitlesi üzerine cok iyi etki eder.Tıpta metabolizmayı güçlendirmek,protein yapımını gerektiren hastalıkların tedavisinde destek amaçlı kullanılır.Hacim kuvvet konusunda oldukça etkilidir kullandıktan sonra etkilerini kısa sürede farketmeye başlarsınız.Östrojene dönüşerek,hatta tüm gücünü östrojenden alarak vücutta su toplayan ve kana hızlı karışarak iyi ölçüde güç ve hacim verir.

Kullanmaya başladıktan sonra 4 hafta boyunca hızla kilo aldıgınızı çok net farkedebilirsiniz kilo alımı kişiden kişiye ve beslenmeye göre değişiklik gösterebilir.Yarışma dönemi sporcular pek tercih etmez sebebi ise yoğun su tutmasıdır.

Maximum 6-8 hafta kullanmanızı tavsiye ederim daha uzun kullanmak yarardan çok zarar getirebilir.Kullanım esnasında bol su tüketmenizi ve karaciğere yararlı besinler takviyeler kullanmanız karaciğer açısından oldukça iyi olacaktır.

KULLANIM : Günlük 20-50mg arası kullanılabilir.Dozajlamayı kilo ile alakalı olarak düşünmek yerine kar zarar olarak düşünmelisiniz.Günlük alacağınız 8 tablet, 4 tabletten daha etkili olmayacaktır aksine zararlı olacaktır ve neticeyi değiştirmeyecektir.

Örnek Kullanım: Sabah - 1 tablet

                              Öğlen - 1 tablet

                              Akşam - 1 tablet

KOMBİNASYON : Genel olarak tüm steroidlerle kombin edilebilir.Testosteron türevleri,deca,boldenon,trenbolon,primabolon gibi ilaçlarla oluşturulmuş kombinasyonlarda danabolü ilk 4-6 haftaya eklemeniz kick start amaçlı olarak sizi küre hazırlayacaktır.

Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.