SP Super Test 450 mg

0
(0)
0 1043
50£
Stokta var
New

Sp labaratory ürünlerinin, orjinallik kontrolunü, alttaki linkten yapabilirsiniz..

https://upic.sp-laboratory.com/


Supertest 450mg 5 farklı ester içerir (Testosteron asetat, Testosteron propionat, testosteron fenil propiyonat, testosteron cypionate, testosteron dekanoat) Vücutta 10-12 gün ömre sahiptir.
Testosteron esterleri kas büyümesi için çok önemli bir hormondur. Sustaver, anabolik ve katabolik aktiviteleri ile yağ yakmak çok kolay olduğu için, Tanımlama sırasında sporcular ve vücut geliştiriciler tarafından da tercih edilmektedir. Etkisi 4. haftada başlar. İyi bir diyet ve protein alımı ile düzenli bir uyku, 6-7 kg kas kütlesi kazanmanızı sağlar. Ancak bu oran özel şartlara göre değişiklik gösterebilir.

Kullanım: Sustanon haftada bir kez kalçaya veya kas içine enjekte edilir. 8 ila 24 hafta arasında kullanılabilir. Döngününüzde en az 8 hafta kullanılmalıdır. Sustaver'in başlangıç ​​dozu haftada 250 mg'dır. Kullanım sırasında bu miktar daha da artar. Bu, haftada 1000 mg'a kadar kullanılabilir.
 
Kombinasyon: Önerilen Döngü Süper Testi 12 hafta boyunca haftada 450 mg, Primobolan 300 mg. Boldenone veya Deca Durabolin ile kombine edilebilir. Bir Trenbolone esteri ve Oxandranol Anavar veya Winstrol gibi oral steroidler, Dianabol tabletleri yığınlar için düşünülebilir.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: