Aquatest 100 mg

0
(0)
0 687
30£
Stokta var
New

Balkan pharma urunlerini alttaki web Sitesinden  orjinal check code unu girerek orjinallik testing yapiniz lutfen

https://b-p.md

 


Aquatest veya Süspansiyon testosteronu, kütle kazanımı ve güç kazanımı için kullanılan bir steroid ürünüdür. Testosteron süspansiyonu, su bazlı, ester içermeyen bir testosteron çeşididir. Testosteronun ilk şeklidir. Sporcular arasında, testosteron süspansiyonu çok güçlü bir enjeksiyon olarak bilinir ve genellikle birinci sınıf testosteronlar arasında sıralanır. Çok hızlı etkili süspansiyon testosteron, testosteron seviyelerini sadece 2-3 gün yükseltir. Sporcular, süspansiyonu her gün 50-100 mg dozda enjekte etmelidir.

Genellikle hızlı bir şekilde güç kazanmak için kullanılan bir testosteron türüdür. Sporcular tarafından doping testi yapılmadan koşma, mülakat gibi performans ve kuvvet artışının gerekli olduğu durumlarda kullanılabilir.

Kas kütlesi ve gücünde etkileyici bir artış sağlar.
Çok miktarda kütle kazanmak istiyorsanız bu ürün tam size göre. Dianabol, anajet, parabolan, masteron veya deca durabolin ile çok iyi birleşir.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: