Femera 2.5 mg 30 Tab

0
(0)
0 607
30£
Stokta var
New
FEMAR nedir ve ne için kullanılır?

FEMARA tabletleri, bir tarafında "FV" ve diğer tarafında "CG" baskısı bulunan, koyu sarı, yuvarlak, hafif dışbükey, kenarları eğimli film kaplı tabletlerdir. Her film kaplı tablet 2.5 mg letrozol içerir.
FEMAR, 30 film kaplı tablet içeren blister ambalajlarda sunulmaktadır.
Letrozol, aromataz inhibitörleri adı verilen bir ilaç grubuna aittir. Femara ile tedavi, hormonal (veya "endokrin") meme kanseri tedavisidir.
Meme kanserinin gelişimi genellikle kadın cinsiyet hormonları östrojen tarafından uyarılır. FEMAR, östrojen üretiminde yer alan bir enzimi ("aromataz") bloke ederek östrojen miktarını azaltır ve böylece büyümek için östrojene ihtiyaç duyan meme kanserlerinin büyümesini önleyebilir.
Sonuç olarak, tümör hücreleri yavaşlar veya ilerlemeyi durdurur ve/veya vücudun diğer bölgelerine yayılır. Ayrıca FEMAR hem meme cerrahisi öncesi tümörün boyutunu küçültmek hem de meme cerrahisi sonrası tümörün nüksetmesini önlemeye yardımcı olmak için kullanılabilir.
FEMAR tedavisinin izlenmesi
Femara sadece sıkı tıbbi gözetim altında alınmalıdır.
Doktorunuz, tedavinin istenen etkiye sahip olup olmadığını kontrol etmek için durumunuzu düzenli olarak kontrol edecektir.
Doktorunuz ayrıca kemik sağlığınızı izlemeye karar verebilir çünkü bu ilaç kemiklerde incelmeye veya hasara (osteoporoz, osteoporoz) neden olabilir.
Femara'nın nasıl etki gösterdiği veya bu ilacın size neden reçete edildiği hakkında sorularınız varsa doktorunuza sorun.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: