SP Trenbolone Mix 150 mg

0
(0)
0 1223
55£
Stokta var
New

Sp labaratory ürünlerinin, orjinallik kontrolunü, alttaki linkten yapabilirsiniz..

https://upic.sp-laboratory.com/ Trenbolone, veteriner hekimler tarafından kas büyümesini ve iştahı artırmak amacıyla çiftlik hayvanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış, önemli kas büyümesine neden olan, ancak aynı zamanda sertliği, yoğunluğu, vaskülariteyi ve kuruluğu da artıran bir steroiddir.  Mevcut en iyi güç arttırıcılardan biri olarak bilinir.

 Kontrendikasyonlar:

 -6 haftalıktan küçük sığırlara uygulamayın

 -İnsan tüketimi için süt veya süt ürünleri üreten veya gelecekte üretebilecek olan düvelerde kullanmayınız.

 -HGP'den muaf akredite sığırlara uygulamayın

 Yönetim:

 Trenbolone Enanthate'in optimal dozu haftada 300-600 mg'dır.  Dozaj doktor reçetesine göre değiştirilebilir.  Tedavi fiziksel aktiviteye, yaşa, hastalığın derecesine ve diğerlerine bağlıdır.  Trenbolon 10 haftadan uzun süre uygulanmamalıdır.

 Tıbbi eylem:

 Trenbolone Mix, Trenbolone'un üç esterinin bir kombinasyonudur: Trenabolone Acetate, Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate ve Trenbolone Enanthate.  Asetat esterin varlığı, Trenbolone Mix'in hızlı bir ilk fizyolojik tepki göstermesini sağlar.  Daha yavaş salınan diğer iki ester, enjeksiyon yaşam döngüsü boyunca nispeten düz bir absorpsiyon eğrisi ile fizyolojik yanıtı uzatır.  Trenbolone Mix, protein sentezini teşvik etmenin yanı sıra pozitif bir nitrojen dengesi yaratmada büyük bir etkiye sahiptir.  İştah açıcıdır ve proteinlerin dönüşümünü artırır.  Laboratuvar testlerinde Trenbolone asetatın proteini arttırdığı ve yağ birikimini azalttığı gösterilmiştir.  Yeterli protein ve kalori varlığında beden ve kuvveti desteklemek için mükemmel bir ürün olduğu kanıtlanmıştır, vücut doku oluşturma süreçlerini destekler ve katabolizmayı tersine çevirebilir.

 Önlemler:

 Trenbolone Enanthate aşağıdaki durumlarda kullanılmamalıdır:

 Trenbolone'daki herhangi bir bileşene alerjiniz var

 Hamileyseniz, hamile kalmayı planlıyorsanız veya emziriyorsanız

 Göğüs kanseriniz var ve erkeksiniz;  bilinen veya şüphelenilen prostat kanseri;  veya ciddi kalp, karaciğer veya böbrek problemleri

 Bunlardan herhangi biri sizin için geçerliyse hemen doktorunuza veya sağlık uzmanınıza başvurun.

 Yan etkiler:

 Trenbolone Enanthate, testosteron seviyelerini etkiler ve bu nedenle, trenbolon tedavisini bitirirken Clomed ve HCG gibi uyarıcı bir ilacın kullanılması şiddetle tavsiye edilir.  Bu ürünler hormonal bir bozukluğun önlenmesine yardımcı olur, örneğin testisler, atrofik bir durumda olduklarından yeniden başlayan gonadotropin çıkışına normal şekilde yanıt veremeyebilir.

 Trenbolone Enanthate'in yaygın yan etkileri yağlı cilt, agresif davranış, saç dökülmesi ve yüksek su tutmadır.  Birçok hasta, bu ilacın tedavisinin erken aşamalarında aknenin kollarının alt kısmında, üst kolunda, omuzlarında, göğsünde, sırtında ve ayrıca yüzlerinde görünme eğiliminde olduğunu bildirmiştir.

 doz aşımı:

 Aşırı doz durumu meydana gelirse tıbbi yardım alın.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.