Sustandrol 250 mg

0
(0)
0 527
30£
Stokta var
New

Balkan pharma urunlerini alttaki web Sitesinden  orjinal check code unu girerek orjinallik testing yapiniz lutfen

https://b-p.md

 


Sustandrol, sustanon veya testosteron karışımı olarak da bilinir.

Sustandrol'ün içeriğinde 4 farklı ester bulunmaktadır (Testosteron Propionat, Testosteron Fenilpropionat, Testosteron İzokaproat, Testosteron Decanoate). Vücutta 10-12 gün ömrü vardır.
Testosteron esterleri kas büyümesi için çok önemli bir hormondur. Sustaver, anabolik ve katabolik aktiviteleri ile yağ yakmak çok kolay olduğu için, Tanımlama sırasında sporcular ve vücut geliştiriciler tarafından da tercih edilmektedir. Etkisi 4. haftada başlar. İyi bir diyet ve protein alımı ile düzenli bir uyku, 6-7 kg kas kütlesi kazanmanızı sağlar. Ancak bu oran özel şartlara göre değişiklik gösterebilir.

Kullanım: Sustanon haftada bir kez kalçaya veya kas içine enjekte edilir. 8 ila 24 hafta arasında kullanılabilir. Döngününüzde en az 8 hafta kullanılmalıdır. Sustaver'in başlangıç ​​dozu haftada 250 mg'dır. Kullanım sırasında bu miktar daha da artar. Bu, haftada 1000 mg'a kadar kullanılabilir.
 
Kombinasyon: Önerilen Döngü 500mg Sustanon, 12 hafta boyunca haftada 300mg Primobolan. Boldenone veya Deca Durabolin ile kombine edilebilir. Bir Trenbolone esteri ve Oxandranol Anavar veya Winstrol gibi oral steroidler, Dianabol tabletleri yığınlar için düşünülebilir.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.