Aromasin 25 mg 30 Tab

0
(0)
0 594
30£
Stokta var
New

Aromasin, oral bir ilaçtır, bir steroid Aromataz İnhibitörüdür. İlaç, kandaki östrojen konsantrasyonunu azaltır ve kendi testosteron ve gonadotropik hormonlarınızın seviyesini arttırır.


Aromasin jinekomastinin önlenmesi için kullanılır

 

AROMASIN-EXEMESTAN 25MG 30 TABLET

Hemen hemen bütün steroidler testosteron artırırken aynı zamanda östrojende artırmakta, östrojenin artış oranı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir, genetik olarak şanslıysanız anti-östrojen hiç bir ürün kullanmadan da kür yapabilirsiniz ancak hem işinizi garantiye almak için kürlerinizden sonra pct yapmanızı tavsiye ederim.

Aromasin kürle birlikte veya kür sonrası östrojen seviyelerini düzenlemek ve jinekomastiden korunmak için kullanılır, ayrıca Aromasin'i diğer anti-östrojenlerden ayıran bir diğer özelliği andojenik etkileri olmasıdır, yani testosteron artışı sağlıyor, testosteron artışının yanından IGF-1 hormonunu'da artırmaktadır, tüm bu etkiler saf kas kütlesinin korunmasında ve artışında büyük rol oynamaktadır.

Aromasin'i pct kürlerinizde ve kür boyunca kullanabilirsiniz kullanmanız tavsiye edilir.

Aromasin-Exemestan Kullanımı;

Kürlerinizle beraber gün aşırı yarım tablet veya 1 tablet olarak kürünüzün ciddiyetine göre kullanmanız tavsiye edilir.

Bir diğer kullanım şekli, profesyonel sporcular tarafından yarışamaya 7-14 gün kala hergün 1 tablet aromasin kullanımıdır, bu şekilde kullanım çok daha kuru bir vücut elde etmenizi sağlar. Kullanım süres, 7-14 günü geçmemelidir.

Aromasin'in yan etkileri;

Yorgunluk, baş ağırısı, eklem ağrısı

Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.