SP Trenbolone Enanthate 200 mg

0
(0)
0 1026
55£
Stokta var
New

Sp labaratory ürünlerinin, orjinallik kontrolunü, alttaki linkten yapabilirsiniz..

https://upic.sp-laboratory.com/TRENBOLONE FORTE 200

 Trenbolone, veteriner hekimler tarafından kas büyümesini ve iştahı artırmak amacıyla çiftlik hayvanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış, önemli kas büyümesine neden olan, aynı zamanda sertliği, yoğunluğu, vaskülariteyi ve kuruluğu da artıran bir hayvancılık steroididir.  Mevcut en iyi güç arttırıcılardan biri olarak bilinir.

 Kontrendikasyonlar:

 -6 haftalıktan küçük sığırlara uygulamayın

 -İnsan tüketimi için süt veya süt ürünleri üreten veya gelecekte üretebilecek olan düvelerde kullanmayınız.

 -HGP'den muaf akredite sığırlara uygulamayın

 Yönetim:

 Trenbolone Enanthate'in optimal dozu 75 ila 100 mg'dır.  Dozaj doktor reçetesine göre değiştirilebilir.  Tedavi fiziksel aktiviteye, yaşa, hastalığın derecesine ve diğerlerine bağlıdır.  Trenbolon 10 haftadan uzun süre uygulanmamalıdır.

 Tıbbi eylem:

 Tren Enanthate, androjenik oranı 100 olan testosteron ile karşılaştırıldığında güçlü bir androjenik ilaç olarak kabul edilir, trenbolone androjenik oranı 500'den çok daha yüksektir. Yüksek androjenik steroidler östrojen / androjen oranını değiştirmenin yanı sıra güç üzerinde de güçlü bir etkiye sahiptir.  böylece suyu azaltır.  Trenbolone, besin parçalanması üzerinde güçlü bir etkiye sahip olduğu için yağ yakıcı bir ajan olarak iyi davranır.  Androjen reseptörleri, kas hücrelerinin yanı sıra yağ hücrelerinde de bulunur ve androjen reseptörleri, yağ yakımını etkilemek için yağ hücrelerinden gelen A.R ile bağlanma eğilimindedir.  Androjen A.R'ye ne kadar güçlü bağlanırsa, yağ dokusu (yağ) üzerindeki lipoliz (yağ yakma) etkisi o kadar yüksek olur.

 Önlemler:

 Trenbolone Enanthate aşağıdaki durumlarda kullanılmamalıdır:

 Trenbolone'daki herhangi bir bileşene alerjiniz var

 Hamileyseniz, hamile kalmayı planlıyorsanız veya emziriyorsanız

 Göğüs kanseriniz var ve erkeksiniz;  bilinen veya şüphelenilen prostat kanseri;  veya ciddi kalp, karaciğer veya böbrek problemleri

 Bunlardan herhangi biri sizin için geçerliyse hemen doktorunuza veya sağlık uzmanınıza başvurun.

 Yan etkiler:

 Trenbolone Enanthate, testosteron seviyelerini etkiler ve bu nedenle, trenbolon tedavisini bitirirken Clomed ve HCG gibi uyarıcı bir ilacın kullanılması şiddetle tavsiye edilir.  Bu ürünler hormonal bir bozukluğun önlenmesine yardımcı olur, örneğin testisler, atrofik bir durumda olduklarından yeniden başlayan gonadotropin çıkışına normal şekilde yanıt veremeyebilir.

 Trenbolone Enanthate'in yaygın yan etkileri yağlı cilt, agresif davranış, saç dökülmesi ve yüksek su tutmadır.  Birçok hasta, bu ilacın tedavisinin erken aşamalarında aknenin kollarının alt kısmında, üst kolunda, omuzlarında, göğsünde, sırtında ve ayrıca yüzlerinde görünme eğiliminde olduğunu bildirmiştir.

 doz aşımı:

 Aşırı doz durumu meydana gelirse tıbbi yardım alın.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.