Halotestin 10 mg 100 Tab

0
(0)
0 523
150£
Stokta var
New

Balkan pharma urunlerini alttaki web Sitesinden  orjinal check code unu girerek orjinallik testing yapiniz lutfen

https://b-p.mdPerformans geliştirme dünyasında Halotestin, piyasadaki en güçlü ve hızlı etkili steroidlerden biri olma unvanına sahiptir. Ancak, pek çok steroid kullanıcısı bunu kullanmayacaktır. Bu steroid, harika bir anabolik dereceye rağmen fazla kütle oluşturmaz; Aslında toplu tanıtım için pek bir şey yapmıyor. Halotestin bazı kesme döngülerinde de bulunmasına rağmen, bu yaygın olarak ham güç steroidi olarak bilinen bir steroiddir. Bazı vücut geliştiricilerin bir yarışmadan önceki son birkaç hafta içinde Halotestin ile takviye yapması nadir değildir. Bazı güzel koşullandırma etkilerinin yanı sıra, sizi acımasız bir diyetin sonuna doğru itmeye gerçekten yardımcı olabilir. Bununla birlikte, bu steroidin yan etkileri şaka değil, oldukça sert olabilirler ve çoğu insanı uzak tutacaktır.

BALKAN PHARMA HALOTEST 10MG 100 TABLET (FLUOXYMESTERONE, HALOTESTİN)

Balkan pharma ürünlerinin orjinalliğini https://b-p.md/ resmi sitesinden doğrulayabilirsiniz. Seri numarası 14 haneden oluşmaktadır ve sadece blister üzerinde yazar.

Halotestin(fluoxymesterone), sürekli güçlü olması gereken sporcular, güçten düşmemesi gereken sporcular için olmazsa olmazlar arasındadır.19x anabolik ve 8.5x androjenik değere sahip ilaçtır.

Halotestin hematocrit ve hemoglobin seviyesini arttırabilir.Aynı vücudumuzda bulunan kendi kırmızı büyüme hücrelemizin yaptığı gibi.Halotestin extra olarak enythropoietine bağlı olan hücrelerin yaptığı işleride yapmaktadır bu sebepten ötürü sporculara enerji ve güç sağlamaktadır.Görüldüğü gibi vücudumuzdaki kırmızı kan hücrelerinin üretiminde etkin bir rol oynamaktadır.Spor dalları ile ilgilenenlere etkileri ise net olarak güç ve enerji artışıdır.Dövüş sanatları sporcularınında özellikle halotestin kullanmalarının sebeplerinden biride budur.

Definasyon ve kuvvet güç konusunda bariz etkileri vardır.Büyüme ve hacim amaçlı olarak halotestin pekte etkili değildir.Definasyon dönemlerinde sporculara daha fazla güç, define görünüm, sert ve çizgili bir görünüm sağlar.Ciddi oranda yağ yakar.

Halotestin kullanırken bol su yeşillik tüketmenizi, extra olarak karaciğeri koruyucu milk thistle gibi doğal ürünler kullanmanızıda tavsiye ederim

KULLANIM : Günlük ortalama 15-25mg kullanım önerilir.

ÖRNEK KÜR : Deca ile iyi kombin olduğu bilinir.Testosteron türevleri ile çok iyi kombin olur.Definasyon dönemlerinde propionat acetat masteron gibi ürünlerle kombin edilebilir.

Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.