SP STANOJECT

0
(0)
0 700
30£
Stokta var
New

Sp labaratory ürünlerinin, orjinallik kontrolunü, alttaki linkten yapabilirsiniz..

https://upic.sp-laboratory.com/

Stanozolol, genel kötüleşme, aplastik anemi, anoreksiya asi, iyileşme, kronik ve zayıflatıcı hastalıkları, postmenopozal osteoporozu veya yaşlıları, kas erimesini ve negatif denge nitrojeni tedavi etmek için kullanılır. Ayrıca nefrotik sendromlar, astım, rinit, romatoid artrit vb. için steroidlerin katabolik etkisine karşı koymanın yanı sıra yatak yaraları, yavaş konsolidasyon kırıkları, osteoporoz, geniş yanıklar, pre ve post- protein sentezini artırarak kalıtsal anjioödemin profilaktik tedavisi olarak ameliyat dönemlerinde.

 

Kontrendikasyonlar:

Stanozolol'e aşırı duyarlılığınız, hamilelik ve emzirme, erkeklik hormonuna bağlı prostat tümörleri karsinomu, aktif hiperkalsemi ve karaciğer yetmezliğiniz olması durumunda endike değildir.

 

Yönetim:

Stanozolol'ün optimal dozu, erkekler için enjekte edilebilir bir form olarak 25-50 mg/gün'dür. Kadınlar için normal Stanozolol dozu günde 2-5 mg'dır.

 

Tıbbi eylem:

Stanozolol, kollajen üretimini artıran ve kortizonun anti-anabolik etkisini en aza indiren yapısal bir testosteron analoğu olarak tedavi edilebilir. Ayrıca fibrin birikintilerini azaltır, kalıtsal anjioödemde ödem ve şişmeye neden olabilecek kinin veya kinin benzeri faktörlerin oluşumunu düzeltir.

 

Önlemler:

Karaciğer hastalığınız varsa, kolestaz oranlarını kontrol etmeniz gerekir. Endokrin veya elektrolit yan fenomenlerine duyarlı kişiler, uzun bir tedavi sırasında periyodik olarak kontrol edilmelidir. Laktoz intoleransınız varsa, haplarda bulunan eksipiyan miktarı semptomları tetiklemek için yeterli olmasına rağmen ishal yaşayabilirsiniz. Stanozolol kalp yetmezliği, hipertansiyon, epilepsi, migren, diyabet, metastatik kemik, dismenore, dislipidemi, pıhtılaşma bozuklukları ve porfirisi olan hastalarda sıkı tıbbi kontrol altında kullanılmalıdır.

 

Yan etkiler:

Stanozolol yan etkileri o kadar belirgin değildir, orta derecede büyüktür ve bazı durumlarda geri döndürülemez. Stanozolol tedavisi karaciğer (peliyozis hepatik ve karaciğer tümörleri) ve kolestatik sarılık üzerinde olumsuz etkiler tanımlamıştır. Tedavi kesildiğinde yan etkiler ortadan kalkar.

İshal, bulantı/kusma, heyecan, uykusuzluk, virilizasyon, hirsutizm, klitoris hipertrofisi, akne, oligospermi ve sodyum tutulumu ile testis fonksiyonunun inhibisyonu, potasyum, klorür ve su yan etkileri de bildirilmiştir.

 

doz aşımı:

Bu ilacın aşırı dozda alınması durumunda, tavsiye için bir acil durum merkezine başvurun.

 

Dağıtım zamanı Ready to ship in 1 Business Day
Konum aksaray 34200, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.