Turanabol Balkan 10 mg 100 Tab

0
(0)
0 821
40£
Stokta var
New

Balkan pharma urunlerini alttaki web Sitesinden  orjinal check code unu girerek orjinallik testing yapiniz lutfen

https://b-p.md

 

Balkan Pharmaceuticals'dan Turanabol (Turanabol), aktif madde (özünde metandrostenolona çok benzeyen klorodehidrometiltestosteron) bazında üretilir. Bu oral steroidin farkı dördüncü karbon atomunda ek bir klor atomudur. İlacın patenti alındı. 1961'de bir Alman ilaç firması tarafından.Ayrıca satışta) British Dispansary ve British Dragon'dan Tournabol

Balkan Pharma turanabolün güncellenmiş kutu,tablet ve blisteri ile en son sürümüdür.  

Turanabol, vücut geliştirme sporcuları arasında çok bilinen ismine sıklıkla rastlanan tablet steroidlerdendir.Danabol gibi fazla su tutmaz.Danabolün su tutmayan versiyonu da denebilir.Temiz saf kütle isteyen sporcuların genellikle en çok tercih ettiği tablet steroidlerdendir.İnanılmaz güç kuvvet verir.Kas kütlesi kazanmada sporcuların en büyük destekçilerinden biridir.Su tutmama özelliği sayesinde turanabol kullanırken hatlarda gözle görülür değişikler görmeniz mümkündür.

Dozaj kişiye göre değişir ortalama 90kg bir sporcu 4 tablet kullabilir.Vücut geliştirme sporcularının günde 8 tablete kadar kullandığına rastlanmıştır.Bu dozajlarda turanabolün etkisinin görüldüğü göze çarpmakta.Güç kuvvet ve kas kazanımı bu dozajlarda etkisini göstermekte, östrojene bağlı yan etkilere fazla rastlanmamaktadır.Su tutma olayı ise turanabolün bir yan etkisi olsa da,anti östrojen ile bu miktar azaltılmaktadır. Bu nedenlerden ötürü çok tutulan popüler bir steroidtir.

Hem bayanlarda hem de erkeklerde çok iyi güç kuvvet kazanımı olarak sonuç vermektedir. Erkek sporcular arasında uygulanan bir kür örneği verelimİ; günde 50 mg turanabol-haftada 228 mg parabalon-haftada 150 mg winstrol. Bu kür diyetle ya da bir takım yağ yakıcılarla (clenbuterol-Salbutamol- Cytomel- Triacana) kombinlenebilir.Düşük yağ oranı, hatlı ve sert bir görünüm ve en az adele kaybı sağlar.

Bu kürden yola çıkarak şunu belirtelim amerikada satışı yasaklanmamış bir steroid olsaydı vücut geliştirme sporcuları bu ilaç için çıldırabilirdi.Doping testlerinde çıkması bunun nedenlerinden biri olabilir.Günde 10-12 tablet kullanımı doping testinden 5 gün önce bırakıldığında testtte turanabole rastlanmadığı görülmüştür.

 

KULLANIM ; Günlük 3-5 tablet kullanımı öneririm.Hem definasyon hem bulk kürlerinde rahatlıkla tercih edilebilir

ÖRNEK KÜR ; Parabolan-Winstrol-Turinabol-Clenbuterol.Hacim kürlerinde testosteron boldenon turanabol olarak çok etkili olağan sonuçlar alabileceğiniz bi kür yapabilirsiniz.

Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: