SP Trenbolone Enanthate100 mg

0
(0)
0 843
50£
Stokta var
New

Sp labaratory ürünlerinin, orjinallik kontrolunü, alttaki linkten yapabilirsiniz..

https://upic.sp-laboratory.com/


Androjenik ve anabolik etkisi yüksek uzun esterli bir ilaçtır. Trenbolone, vücut için önemli bir vücut hormonu olan IGF-1'i üretir. Bu, İnsan vücudundaki her bir hücre için önemlidir. 19-nor anabolik steroid olan Nandrolone ile aynı ailedendir. İlk kullanımda aşırı doz alınmamalı ve gelişmeler kontrol edilmelidir. Kullanımı aşırıdır. Kilo alımının yanı sıra gücü arttırmaya da uygundur. Kadınlar için oldukça androjeniktir. Bu steroid, aynı zamanda büyük kas eklemek için ideal olan son teknoloji, sert görünümlü, vücut yağını ortadan kaldıran bir anaboliktir. Trenbolone Enanthate, kırmızı kan hücresini arttırmak, ancak protein sentezini yüksek oranda arttırmak, nitrojen tutulmasını düzenlemek, glukokortikoid steroidi ortadan kaldırmak ve en aza indirmek gibi bazı özelliklere sahiptir. Trenbolone ilk kür için uygun değildir, 3. kürde tavsiye ederim.

Kullanım: 8 Haftalık Kürler İçin.

70-80 kilogram ağırlığındaki sporcular, ilk 4 hafta boyunca 200 mg Trenbolone ve sonraki 5-8 hafta içinde 300 mg Trenbolone alabilirler. Ek olarak, libido seviyenizi dengelemek için döngü sırasında genellikle 40-50 mg proviron önerebiliriz. Proviron kullanımında Testosteron hormonlarının hücrelere bağlanmasına yardımcı olur ve daha iyi birleşirler. Böylece kendi hormon seviyeniz çok düşük olmayacaktır.

80-100 kilo arası sporcular için ilk 4 hafta 300mg başlanır, 5-6 hafta 400mg alınabilir ve son 7-8 haftada 500mg'a kadar yükseltilebilir. Bu sefer günlük 75 mg proviron almanızı öneririm. Jinekomasti gibi bir durum varsa günlük 2.5 mg letrozol alabilirsiniz. 500mg Trenbolone kullananlar çok agresif bir yapıya sahip olabilirler.

100 kilo ve üzeri sporcular için ilk 4 hafta 400mg, ardından 5-8 hafta 500mg önerebilirim.

Trenbolone kullanımında çok fazla tuz ve şeker tüketmeyin, kalbinizi yorabilir, gereksiz yağ birikimi kanın pompalanmasını yavaşlatır ve kalp kan pompalamak için daha fazla çaba harcar.

Kombine: Daha fazla güç kazanmak ve çelik gibi kaslara sahip olmak için Deca veya Boldenone ile birlikte kullanabilirsiniz. Trenabol'ün (Trenbolone) kendisi bir güçtür, yoğunluğu ve sertliği kütle anlamında olağanüstü sonuçlar verir. Winstrol, Dianabol ve Testosteron karışım türleri ile iyi bir şekilde birleştirilir ve hacim kazandırma döngülerinde etkilidir.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.