SP Masteron 100 mg

0
(0)
0 597
35£
Stokta var
New

Sp labaratory ürünlerinin, orjinallik kontrolunü, alttaki linkten yapabilirsiniz..

https://upic.sp-laboratory.com/


Masteron, DHT'nin bir türevidir. DHT'nin belirli formları ve türevleri meme kanseri tedavisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Yağsız vücut ve kas sertliği eklemek için çok güzel bir yeteneğe sahiptir, ancak DHT 5x androjenik olduğu için testosteron ve reseptörleri için 3-4x yüksek afiniteye sahiptir. Müsabaka öncesi çelik gibi kaslara sahip olmak için kullanılır. ancak bunun için vücudun yağsız olması gerekir, yağ vücuttaki etkisi belirgin değildir.

Masteron yan etkileri ilaç sayılır, kürünüze sp labs masteron eklerseniz progesteron/östrojenik yan etkilerin yan etkileri ile mücadele etmek çok faydalı olacaktır. Evet doğru okudunuz, Arimidex veya letrozol gibi diğer ilaçlara gerek yok.
 
Kullanım: Kullanıcıların çoğu haftada 300-500 mg, yani 2 günde bir 50-100 mg arasında değişen dozlarda kullanılmaktadır. Yüksek dozlar gerekli değildir.

 

Drostanolone Propionate, menopoz sonrası yaşlılarda meme kanserinin tedavisinde, spesifik olmayan immünoterapinin ikinci bir tedavisi olarak kullanılır.

 

Kontrendikasyonlar:

Bu ilacın çocuk tedavisinde kullanılması endike değildir. SP Masteron meme karsinoması veya bilinen veya şüphelenilen prostat karsinoması olan vücut geliştirici erkeklerde ve hamile kalabilen kadın vücut geliştiricilerde kontrendikedir. Drostanolone Propiyonat Enj. bileşimindeki bir şeye aşırı duyarlılığı olan vücut geliştiricilerde de kullanılmasına izin verilmez.

 

Yönetim:

Optimal uygulanan doz 2-3 günde bir 100 mg - 200 mg'dır. Etkili sonuçlar getiren en etkili doz 400 mg/haftadan oluşmaktadır.

 

Tıbbi eylem:

Masteron, testosterona benzer sentetik bir androjen veya erkeklik hormonudur. Drostanolone Propionate, androjen reseptörlerine bağlanma özelliğine sahiptir ve bu, hücrenin protein sentezinde çalışan kısmı ile etkileşime girmesine yardımcı olur. Bu süreç, bazı proteinlerin sentezinde bir artışa veya diğerlerinin sentezinde bir azalmaya neden olabilir. Bu proteinler, bazı meme kanseri hücrelerinin büyümesini bloke ederek, erkek cinsel özelliklerine neden olan hücreleri uyararak ve kırmızı kan hücrelerinin üretimini uyararak farklı şekillerde hareket eder.

 

Önlemler:

Bu ilaç, kardiyovasküler hastalığı olan hastalarda, diyabette, epilepside, migrende, kalp yetmezliğinde dikkatli kullanılmalıdır.

 

Yan etkiler:

Bu steroidin yan etkileri güçlü değildir. Yüksek tansiyon sorun olmamalı çünkü düşük östrojen seviyeleri nedeniyle görünmüyor. Tedavi uzun sürse bile Masteron karaciğer için toksik değildir. Ancak oluşabilecek bazı yan etkiler şunlardır: Yağlı cilt, akne, yüz ve vücutta hızlı kıllanma, saldırganlık, prostat büyümesi ve genetik yatkınlık varsa saç dökülmesi. Ailesinde kellik olan kişiler Masteron kullanmamalıdır.

 

doz aşımı:

Doz aşımı durumları veya karşılanmaması. Doz aşımı durumunda bir acil durum noktasına başvurun.

 

Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.