Strombaject 50 mg

0
(0)
0 509
30£
Stokta var
New

Balkan pharma urunlerini alttaki web Sitesinden  orjinal check code unu girerek orjinallik testing yapiniz lutfen

https://b-p.md

 


Stanozolol Özelliği, Kaliteli kas gelişimi, İnanılmaz Mukavemet Artışı, Su tutma yok, Önemli derecede yağ kaybı sağlar, Aynı anda kullanılan steroidlerin gücünü artırır. Son zamanlarda sporcular tarafından kullanılan en popüler anabolik steroidlerden biridir. Örneğin, Ben Johnson'ın mucizevi koşular yapmasını sağlayan bu anabolik ajandır. Bunu kullanan birçok profesyonel vücut geliştiricinin ölçülü ve sert tanımlı görünümü buna bir örnektir. Stanozolol, ilk doping testlerinde başarılı olan ünlü vücut geliştiriciler Shawn Ray ve Nimrod King'de yapılan testlerde bulundu (Arnold Classic 1990). Bu sayı, Dünya Vücut Geliştirme Federasyonu'nun yayın organı Flex Magazine'in Temmuz 1990 sayısında yer aldı. Kuşkusuz bu kadar popüler olan Winstrol'ün doğru uygulandığı takdirde çok etkili olduğu gözlemleniyor. Enjekte edilen iğne Stanozolol tablet oranından daha etkilidir.
 
Stanozolol'ün diğer steroidlere göre en önemli özelliği yağda değil suda çözünmesidir. Bu, suda çözünen steroidlerin etkisinin, yağda çözünen steroidlerin etkisinden daha kısa olduğu anlamına gelir. Bu yağda çözünen Primabolan, Deca-Durabolin, Sustanon vb. steroidlerden daha sık kullanılmasına neden olur.
​
Su itici özelliğinden dolayı müsabaka öncesi dönemlerde kullanılan Stanozolol, toplu dönem olarak adlandırılan yağlı ve hacimli ölü sezon dönemlerinde de kullanılmaktadır. Bu dönemde su tutmadığı için kilo artışı sağlamasa da yağlanmaya uygun sporcularda kalite ve yağsız kas artışı ile güç artışına neden olur.
 
Kombinasyon: Hacim meraklıları, Stanozolol ile birlikte Dianabol, Anadrol, Testosteron veya Deca Durabolin'in karışık döngülerini uygular. Bazı profesyonel şampiyon vücut geliştiriciler günde 100 mg Anadrol ve 50 mg Stanozolol kullanır. Eski ve acemi denilen yeni sporcuların da biraz daha az dozla kür yaptıkları belirtiliyor.
Ayrıca; Stanozolol'ün farklı formlarına ek olarak Masteron, Dianabol, Halostestin, Oxandrolone, Testosteron, Primobolan ve Growth Hormone alternatif farklı döngüler olarak düzenlenebilmektedir.
 
Kullanım: 50 mg/ml Stanozolol günlük veya günlük olarak enjekte edilebilir. Genel olarak, erkekler haftada 3-5 enjeksiyon ve kadınlar haftada 1-2 enjeksiyon yapar. Hap alanlar erkekler günde 15-30 mg, kadınlar 5-10 mg kullanır. Sık ve uzun süreli kullanım için her seferinde farklı bölgelere enjekte edilmesi önerilir.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.