Cabaser 1 mg

0
(0)
0 522
15£
Stokta var
New
Cabaser, prolaktin hormonunu baskılamak için üretilmiş bir dopamin agonistidir. Prolaktinomada prolaktin hormonunu baskılamak için tıp alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Trenbolone ve Deca gibi steroidleri kullanırken prolaktin seviyelerini azaltmak için anabolik steroidler kullanan vücut geliştiriciler tarafından sıklıkla kullanılır ve önerilir.
Cabaser, piyasada dostinex, kabergolin, kabergolin gibi isimler altında bulunabilmekte olup, bu ilaç ilk olarak 1981 yılında İtalyan ilaç firması 'Farmitalia-Carlo Erba Spa' tarafından üretilip satılmış, ardından Pfizer 2002 yılında Cabaser adıyla pazara girmiştir. bugün hala Cabaser olarak satılmaktadır. .
Cabaser'in hem medikal hem de vücut geliştirme için birçok faydası ve tedavi alanı vardır. Anabolik steroid kullanıcıları, Trenbolone ve Deca kullanırken Cabaser'ı kürlerine kesinlikle dahil etmelerini tavsiye eder, çünkü Trenbolone ve Deca prolaktin seviyesini ciddi şekilde artırabilir, bu nedenle iktidarsızlık ve prolaktine bağlı jinekomasti görülebilir, yabancıların deca dick olarak adlandırdığı fenomen iktidarsızlık. Cabaser sayesinde prolaktin seviyesini düşük tutarak hem jinekomastiden korunmak hem de iktidarsızlık-deca çük probleminden kurtulmak oldukça basit.
Ayrıca bazı sporcular Cabaser kullandıklarında performans artışı olduğunu belirtmişler ve kalitesiz gıdalara olan ilginin azaldığını belirtmişlerdir. Ayrıca daha derin ve kaliteli uyku ve cinsel performans açısından da iyileşme olduğu kaydedilmiştir.
O kadar güzel şeylerden bahsettik ki, sıra cabaserin yan etkilerine geldi, Mide yanması, mide rahatsızlığı gibi yan etkiler görülebilir, doğru doz, tercihen yemekle birlikte, herhangi bir soruna yol açmaz.
Aşağıdaki yan etkiler ortaya çıkarsa Cabaser kullanmayı bırakın;

Nefes darlığı

Ayak ve ayak bileklerinde ödem

İşeme zorluğu

baş dönmesi

hızlı kilo kaybı

Aşırı öksürük.

Kabaser Kullanımı; Adetinizde trenbolone veya deca varsa mutlaka cabaser almanızı tavsiye ederim, tercihen akşam yemeği ile birlikte 2 gün arayla 1 tablet cabaser almanız önerilir.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.