Sp Gonadotropin 1000 iu

0
(0)
0 1080
8£
Stokta var
New

Sp labaratory ürünlerinin, orjinallik kontrolunü, alttaki linkten yapabilirsiniz..

https://upic.sp-laboratory.com/


Sp ganotropin hcg 1000 iu

Vücut geliştirmede Sp Labs Gonadotropin, testislerin çalışmasının yanı sıra seks hormonlarının üretimini uyarmak için kullanılır.  Bu, gelişmiş spermatogenezi teşvik eder.  Sporcular, testis atrofisini önlemek için genellikle Gonadotropin'i bir AS kursunda alırlar.  İlaç, döngü sonrası tedavi sırasında kullanılmamalıdır.  Alım, vücudun iyileşmesine engel teşkil edebilir.

 Bazı sporcular, uzun anabolik steroid kürleri aldıktan sonra bu maddeyi PCT'ye dahil eder.  Ancak bunun, yalnızca ilaç kursta kullanılmamışsa yapılmasına izin verilir.

 Dozaj formunun bileşimi

 1 flakon şunları içerir:
 Bir enjeksiyon çözeltisinin hazırlanması için liyofilizat
 aktif madde: koryonik gonadotropin - 1000 IU (İngilizce: iu)

 Gonadotropin kullanım talimatları

 Vücut geliştirmede Gonadotropin nedir ve nasıl alınır sorusu ortaya çıkarsa, kursun uzunluğuna dikkat edilmelidir.  Çoğu zaman 6 haftadan uzun süren kurslarda kullanılır veya birkaç ilaç kullanılır.  Maddenin tanıtımı, kursun başlamasından 2-4 hafta sonra başlar.  Enjeksiyonlar 250-500 IU için haftada iki kez yapılır.  Kullanım, steroidin son uygulamasından sonra değil, AS'nin vücuttan çıkarılmasından sonra sona erer.  Bunu PCT takip eder.

 Dozları 2.000 IU'ya kadar artırmak mümkündür.  Üç hafta boyunca her gün enjeksiyon yapın.  hCG (insan koryonik gonadotropin) kullanımına yaklaşımın kesinlikle bireysel olduğunu hatırlamak önemlidir.  Her şey vücudun özelliklerine ve AU sırasındaki maddelere bağlıdır.

 "Ebedi" olarak adlandırılan daha uzun kurslarda, hCG sürekli olarak uygulanır.  Ancak her 4-5 haftada bir 7-10 gün ara vermeniz gerekir.  İlacın anabolik amaçlar için kullanılması tavsiye edilmez, çünkü sonuç steroidlerden daha az olacaktır.  Olumlu bir etki elde etmek için, yaklaşık 4.000 IU gibi etkileyici dozlar uygulamanız gerekecektir.  Ancak Gonadotropin'i yüksek dozlarda almak hormonal sistemi ciddi şekilde bozabilir.

 Gonadotropin nasıl enjekte edilir?

 Enjekte edilebilir gonadotropin, reçetesiz olarak bir eczaneden satın alınabilir.  Ampullerde kuru bir bileşim olarak bulunur.  Kit, onu çözmek için tasarlanmış özel bir sıvı ile birlikte gelir.  Madde karıştırıldıktan sonra, ilaç intravenöz veya subkutan olarak uygulanmalıdır.

 İlacın tamamı kullanılmazsa, Gonadotropin 25 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta kuru ve karanlık bir yerde talimatlara göre saklanmalıdır.  Kalan sıvıyı buzdolabına koyun ve en fazla 14 gün saklayın.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.