SP Boldenon 200 mg

0
(0)
0 662
35£
Stokta var
New

Sp labaratory ürünlerinin, orjinallik kontrolunü, alttaki linkten yapabilirsiniz..

https://upic.sp-laboratory.com/


Sp labs boldenone, kaslarını büyütmek, kalıcı kas kazanmak ve iştah açmak isteyen sporcuların tercih ettiği bir ilaçtır. Hem toplu hem de diyet döneminde kullanılabilir ancak Boldever kullanım süresi çok önemlidir. İlacı kullanan bir kişi, somut bir sonuç almak için ilacı en az altı hafta kullanmalıdır. İlacı kullanan kişi ilacın etkisini dört hafta sonra görecek, ancak ilacı dört haftadan daha az kullanan bir kişi ilacın gözle görülür bir etkisini görmeyecektir.
Ayrıca ilacın düzenli kullanımından sonra, Post Cycle Therapy sürecini daha da uzatmaya yardımcı olacaktır. Boldever hızlı bir vücut geliştirme ilacı değildir, ancak düzenli kullanıldığında vücudunuzu uzun vadede canavara dönüştürebilir. Özellikle 12. haftadan sonra çok büyük etkiler yaratır.
 
Kullanım Şekli: Haftada ortalama 300-400 mg kullanılması yeterlidir. İlaç haftada bir kez enjekte edilmelidir. İlacın dozu erkeklerde ve kadınlarda değişir. Erkekler için haftada 400 mg, kadınlar için haftada 100-150 mg yeterlidir ve genellikle bu dozlarda kullanılır.
 
Kombine: Depo olduğu için toplu kullanımda Testosteron Enanthate ve Cypionate ile çok iyi birleşir. Diyette, Trenbolone Asetat, Testosteron Propionat gibi steroidlerle çeşitli kürler yapılabilir. Boldenone'un bir diğer özelliği de açlık hissidir ve mideniz her zaman aç kalır ve yemek yemeniz gerekir. Bu diyet döneminde sizi çok zorlayabilir. Ancak bu metabolizmaya göre değişiklik gösterebilir. Haftada 750mg almasına rağmen acıkmayanlar var.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: