Decandrol 200 mg

0
(0)
0 582
40£
Stokta var
New

Balkan pharma urunlerini alttaki web Sitesinden  orjinal check code unu girerek orjinallik testing yapiniz lutfen

https://b-p.md

 


Tıp alanında ağırlıklı olarak böbrek hastalıkları ve kemik gelişim bozukluğu olan kişilerde, kalsiyum tutulmasını sağlayarak kemik kuvvetini ve kütlesini artırma etkisi sayesinde ileri derecede zayıflığı olan kişilerde daha hızlı iyileşme ve kilo alımı için Deca kullanılmaktadır. Kullanımı sporcular tarafından da oldukça yaygındır, doping kullanan hemen hemen her sporcu muhtemelen deka kullanmıştır. Deca'nın birçok etkisi vardır, en bilinen etkileri kütle ve kemik gücünü artırması ve sağlığı kötü olan kişilerin sağlığına kavuşmalarına yardımcı olmasıdır. Nandrolone Decanoate, Deca Testosteron tarafından sentezlenen bir ilaçtır. Böylece testosteron hormonunun çok uzun süreli etkileri de azaltılmış olur. Sonuç olarak, anabolik etkisi yüzde 25 artar. Aynı zamanda toplu tedaviler almak için de vazgeçilmez bir ilaçtır. İkinci haftadan itibaren kullanıma başladıktan sonra genellikle protein sentezini artırmaya başlar. Bu somut etki 5-6 hafta sonra görülebilir. Çünkü uzun esterli bir steroiddir.
Öte yandan ilacın bazı yan etkileri de görülebilmektedir. Diğer ilaçlarla karşılaştırıldığında, bu ilacın genellikle çok daha az yan etkisi vardır.

Deca Kullanımı: Deca enjekte edilip kana karıştırıldıktan sonra reseptöre bağlanma süresi %100 3-4'tür. Bir hafta sürer, bu nedenle en kısa kullanım 10 ila 12 hafta arasında olmalıdır. Haftada 600 mg'dan fazla alınması etki yerine yan etkilere neden olur. 600 mg deka maddesinin üzerinde alınan dozaj, progesteron ve östrojene dönüşerek jinekomasti riskini ortaya çıkarır. Deca için ideal doz haftada 400-500 mg'dır.
 
Deca Kombine: Uzun esterli bir steroid olduğu için, yine uzun esterler olan Testosteron Enanthate ve Testosteron Cypionate gibi uzun esterli ürünlerle en güzel ve en etkili kombinasyonu kullanan kişiler en etkili sonuçlara ulaşabilirler.

Deca, decanoate, nandrolone deca, deca durabolin, durabolin hepsi aynı ürünlerdir, markadan markaya isim değişir, içerik aynıdır.
Dağıtım zamanı Ready to ship in 8-15 Business Days
Konum maslak ahi evren caddesi ataplaza, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so (/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20180731/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: